Sponzorství firmy MIP

 

Firma MIP pravidelně přispívá finančními dary na provoz kojeneckého ústavu ve Svitavách. Vložené prostředky jsou investovány do technického zařízení ústavu a na nákup léčebných přístrojů.
Kojenecký ústav je umístěn na kraji města Svitav v objektu obklopeném zahradou. V ústavu jsou umísťovány děti do 3 let věku a jejich počet se pohybuje mezi 30 až 40. Větší investiční akcí ústavu bylo vybudování bazénu pro děti v zahradě, s možností jeho zakrytí posuvným průhledným bazénovým přístřeškem.

Mezi další organizace, kterým pravidelně firma MIP finančně přispává, patří Nemocnice Kyjov, Římskokatolická farnost Velká nad Veličkou a DZP Kunovice na Bělince.

Firma podporuje i kulturní akce a projekty v regionu Slovácko. Příkladem může být sponzoring CD Musica Folklorica.

Fotogalerie: Sponzorství firmy

Zlínský kraj podpořil společnost MIP, spol. s r. o. v rámci podprogramu podpory předprojektové přípravy projektů regenerace brownfields.

Zlínský kraj podpořil společnost MIP, spol. s r. o. v rámci podprogramu podpory předprojektové přípravy projektů regenerace brownfields.

 

Doporučujeme

 Útulné ubytování v soukromí s příjemným venkovním posezením, v blízkosti barokního zámku s výhledem na středověký hrad Buchlov. 

  Vinařsví Vitis s.r.o. ze Strážnice vyrábí a dodává kvalitní víno z Moravy. Vinařství pěstuje na svých vlastních vinicích širokou paletu na Moravě vysazovaných odrůd vína, jedná se o jak odrůdy bílé tak červené.  

Kontakt

MIP, spol. s r.o. Velká nad Veličkou 628 Tel.: +420 518 329 631 mipvnv@mipsro.cz